Продавець Профиком - оборудование для профессионалов розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
34 відгуків
+380503800423
УкраїнаКиїввул. Здолбунівська, 7Д, корпус Г, 3 поверх
Кабельное, сетевое и охранное оборудование
Кошик
вверх
  • Пігтейл OFP-SC/UPC-1,5, фото 2
вниз
Пігтейл OFP-SC/UPC-1,5

Пігтейл OFP-SC/UPC-1,5

16,82 грн.

  • Під замовлення, 3 дні
  • Код: 1-02306
Пігтейл OFP-SC/UPC-1,5
Пігтейл OFP-SC/UPC-1,5Під замовлення, 3 дні
16,82 грн.
Купити
+380503800423
Купити
+380503800423
Характеристики
Основні
Виробник  Cor-X
Країна виробникКитай
Користувацькі характеристики
ТипПігтейл симплексний
ПризначенняДля систем зв'язку
Діаметр0.9
Довжина1.5
Пігтейл Cor-X OFP-SC/UPC-1,5 м призначений для оконцовкі волокна за допомогою зварювання або механічного сплайса. Оснащений коннектором з одного боку. Характеристика:
  • Призначений для оконцовкі волокна за допомогою зварювання або механічного сплайса;
  • Довжина пигтейла: 1,5 м;
  • Тип коннектора: SC;
  • Тип полірування: UPC;
  • Тип волокна: Singlemode;
  • Діаметр волокна: Ø0,9 мм.
Продаж тільки упаковками. Кількість штук в упаковці уточнюйте у менеджера.

 

Інформація для замовлення
  • Ціна: 16,82 грн.