Продавець Профіком - обладнання для професіоналів розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
36 відгуків

Ми знову на зв'язку!!! Віримо в ЗСУ, в перемогу, і ВСЕ БУДЕ Україна!

Кабельное, сетевое и охранное оборудование
+380 (50) 380-04-23

Адаптер sm, SC/APC

  • Під замовлення
  • Код: 1-02267
clockВідправка з 27 лютого 2024

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (50) 380-04-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Адаптер sm, SC/APC
Адаптер sm, SC/APCПід замовлення
Ціну уточнюйте
+380 (50) 380-04-23

Опис

Оптичні SC/APC-адаптери були розроблені у відповідності зі стандартами Telcordia, ANSI, IEC, TIA/EIA, призначені до використання для стикування конекторів і функціонування в ВОЛЗ. Такі адаптери використовуються з коннекторами з АРС - і РС-полировками, і випускаються для Singlemode і Multimode-додатків. За рахунок широкого діапазону гібридних адаптерів гарантується взаємодія між різними коннекторами. Оптичний адаптер працює в наступному діапазоні температур: від -10 до +60 градусів.
Корпус адаптера зроблений з пластику зеленого кольору. Втулка зроблена з кераміки. Кріплення до патч-панелі відбувається за допомогою металевого стопора і, додатково, з використанням гвинтів.

Продаж тільки упаковками. Кількість штук в упаковці уточнюйте у менеджера.

 

Характеристики

Основні
ТипАдаптер
Вид роз'ємівSC
Число з'єднуються полюсів1 (simplex)
Тип полірування торцяAPC
Тип кріплення корпусуКлямки
ВиробникAPC

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner