Рейтинг кращих виробників
Wi-Fi роутер — це пристрій, який на сьогоднішній день є скрізь, де є доступ до домашнього інтернету. Виконати його підключення не складе труднощів навіть непідготовленому користувачеві. Однак вибір відповідної моделі маршрутизатора для дому для багатьох з них виявляється непростий. Ми представимо Вам нашу трійку лідерів.
Tp-Link
Самий продаваний бренд на ринку маршрутизаторів в нашій країні. Виробник працює більше двадцяти років, хоча на світовий ринок вийшов тільки в 2005 році. Спеціалізується переважно на виробництві устаткування для домашнього сегмента і малих офісів.
Популярність TP-Link обумовлена тим, що в його лінійку пристроїв можна знайти практично будь-яке рішення – від простого до бюджетного потужних маршрутизаторів для онлайн-ігор.
Роутери TP-Link підтримують всі типи підключення до мережі – ADSL, ETHERNET, оптоволокно, 3G/4G. Випускаються як звичні, вже здають свої позиції роутери 2,4 ГГц, так і нові дводіапазонні. Швидкість передачі даних по Wi-Fi , залежно від передавача і антени, що використовуються в конкретній моделі, від 300 Мбіт/сек до 2167 Мбіт/сек.
Дизайн пристроїв різноманітний, так що можна вибрати апарат на будь-який смак і колір. Це ж стосується і ціни.
Mikrotik
Популярність у широкого кола користувачів і довіру професіоналів Mikrotik заслужила завдяки власній операційній системі RouterOS, що вміщує величезний функціонал, незважаючи на відносну доступність самих пристроїв. Мова йде про маршрутизаторах Mikrotik не тільки для корпоративних клієнтів, але і для домашнього користувача. Дана операційна система з ядром Linux буквально перетворює Wi-Fi роутер Mikrotik в повноцінний брандмауер, а також наділяє його можливостями точки доступу, QoS, VPN-сервера і т. п. Щоб отримати всі ці функції, Ви можете від роутер Mikrotik купити в Україні через наш сайт.
У той же час, якщо Вам настільки широкий функціонал не потрібен, Ви можете підібрати відповідний рівень ліцензії ОС при покупці пристрою – із зростанням рівня ростуть і функціональні можливості. Маршрутизатор Mikrotik, таким чином, може стати відмінним варіантом при необхідності створення мереж з підвищеною керованістю, дозволяючи детально налаштовувати окремі параметри для максимальної віддачі. До того ж, компанія йде назустріч клієнтам і активно підтримує ПО, надаючи вичерпні матеріали на форумах, пропонуючи різні готові конфігурації роутерів. Mikrotik випускає пристрої та промислового типу, серед яких особливою популярністю користуються пристрої серії Cloud Core Router, що підтримують хмарні сервіси. Згідно з усього вищесказаного, маршрутизатори даного бренду частіше інших рекомендуються до придбання, та у нас Ви можете роутер Mikrotik купити недорого.
Totolink
Компанія заснована в 1998 році в Гонконгу корейськими бізнесменами. Спочатку продукція поставлялася в Південну Корею під маркою ipTIME, але завдяки практичному дизайну, інтелектуального програмного забезпечення високої надійності і низькою ціною швидко завоювала популярність в азіатському регіоні. У 2009 році керівництво прийняло рішення про вихід на міжнародну арену під брендом TOTOLINK.
На сьогоднішній день TOTOLINK пропонує інноваційні продукти на ринках 50 країн - від Азії і Близького Сходу до Південної Америки.
Широкий асортимент технологічної продукції включає Wi-Fi роутери і точки доступу, комутатори, повторювачі сигналу (репитеры), USB - і PCIe-адаптери. Обладнання пройшло сертифікацію FCC/CE/Ростест, здійснено відповідно до вимог ISO 14001-2004, ISO 9001-2008 та німецького TÜV. Це підтверджує його високу якість. TOTOLINK пропонує як бюджетні пристрої для офісних і домашніх мереж, так і топові моделі з підтримкою новітніх стандартів і протоколів зв'язку.
За рахунок низьких цін і високої якості обладнання Totolink з кожним днем стає все більш популярним і в Україні. Виробник пропонує своїм клієнтам величезний перелік мережевого обладнання. Основу товарних пропозицій становлять маршрутизатори (нові моделі йдуть з підтримкою 802.11 ac і серед вибору присутні 3G/4G), точки доступу, USB-адаптери і комутатори.